© 2019, Teknoser , teknoserhidrolik.com.tr


Hidrolik
Bağlantı Elemanları Ve Borulama
Enstrümantasyon
Kriyojenik
/hizmetler

Size özel çözümler...

01. Hizmetler

Satış

Satış

Teknoser Hidrolik olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda alanında uzman ve dinamik satış ekibimizle ürün tedariği sağlamaktayız.

Devamı
İmalat

İmalat

Firmamız hidrolik sistemler imalatlarında ve özel ekipman imalatlarında proje ihtyaçlarına göre, projelendirme ve hesaplamalar deneyimli mühendislerimiz tarafından titizlikle yapılarak imalat resimleri hazırlanır. 

Devamı
Proje

Proje

Teknoser Hidrolik tecrübesi ve güvencesiyle anahtar teslimi projelendirme hizmeti vermektedir.

Devamı
Diğer Hizmetler

Diğer Hizmetler

Teknoser Hidrolik olarak edindiğimiz bilgi ve tecrübeyle danışmanlık ve mühendislik hizmeti veriyoruz.

Devamı
/Ürünler

#Kriyojenik işlem

Kriyojenik

Yeni ürün grubumuz Kriyojenik ürünler günümüz teknolojisinin ilerlemesiyle birlikte daha çok ihtiyaç duyulan sıvılaştırılmış gaz uygulamalarında kullanılan -253°C  kadar düşük sıcaklıklara ve 35Mpa kadar yüksek basınca uygun, modern pazarın en özel ürünlerindendir. Kriyojenik uygulamalarda baştan sona ihtiyaç duyulan ürünleri Teknoser güvencesi ve mühendislik desteğiyle müşterilerimize sunmaktayız.

Nedir ?

Sıvılaştırılmış gazlar ile çok düşük sıcaklıklarda yapılan üretim ve işlemler için kullanılan terimdir.

Sıvı azot, sıvı oksijen ve sıvı helyum gibi sıvılaştırılmış gazlar birçok kriyojenik uygulamada kullanılmaktadır. Sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG), depolama veya taşıma kolaylığı için sıvı forma dönüştürülmüş doğal gazdır. Atmosferik basınçta LNG, -162°C sıcaklığa sahiptir.

En popüler olarak sıvılaştırılmış Doğal Gaz (LNG), sıkıştırılmış Doğal Gaz (CNG), sıvı azotu ile çalışan şirketler tarafından kullanılmaktadır. Örneğin, petrol ve gaz endüstrisi sıklıkla -150 °C  ile başlayan kriyojenik sıcaklık aralıklarını kullanır. Kriyojenik ürünler, bu tür kriyojenik gazların güvenli ve verimli bir şekilde taşınmasına ve depolanmasına yardımcı olmak için yapılmıştır.

Kriyojenik ürünler

Adından da anlaşılacağı gibi kriyojenik ürünler çok soğuk uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kriyojenik ürünler, hem -253°C kadar düşük sıcaklıklarda hem de 35 MPa basınca kadar yüksek basınç değerlerinde tamamen işlevsel olma kabiliyetleri nedeniyle modern pazardaki diğer standart ürünlerden farklıdır.

Ana kriyojenik ürünlerimiz; LNG ve diğer sıvılaştırılmış gazların uygulamasında, depolamasında ve nakliyesinde kullanılan kriyojenik valf serileri ile hava ayırma için kullanılan kriyojenik valf serilerini içerir. Maksimum nominal çap 150 mm iken maksimum çalışma basıncı 35 MPa ve en düşük çalışma sıcaklığı -253 ℃ ‘dir.

Kriyojenik'te Teknoser

Yeni ürün grubumuz kriyojenik ile ilgili teknik danışmanlık hizmeti vererek sizlere her aşamada destek olmaya çalışıyoruz. Sizlerden gelen marka memnuniyeti sayesinde,  gereksinimleriniz doğrultusunda ürün yelpazesini sürekli genişletiyoruz. kriyojenik alanında sertifikalı ve kaliteli geniş ürün yelpazemizle hem iç pazarda hem de dış pazarda Doğu Avrupa,Ortodoğu ve Kuzey Afrika gibi bölgelere hızlı ürün tedariği sağlıyoruz.
/Haberler

Gelişmeler

03. Güncel haberler

12-15 Mart 2020 de Win Euro Asia Fuarındayız12-15 Mart 2020 de Win Euro Asia Fuarındayız

12-15 Mart 2020 de Win Euro Asia Fuarındayız

Maecenas mauris et ipsum adipiscing vitae. Augue amet ante tincidunt tortor ante porta ante libero amet elit.

16-19 Mart 2017 de Win EURASIA Fuarındaydık16-19 Mart 2017 de Win EURASIA Fuarındaydık

16-19 Mart 2017 de Win EURASIA Fuarındaydık

Teknoser olarak, hidrolik ekipmanları, bağlantı elemanları (fittings), enstrümantasyon ürünleri ve boru montaj makinaları konusunda lider firmaların ürünlerini müşterilerine sunmak amacı le Tüyap Fuar ve Kongre merkezinde gerçekleşen Win EURASIA Fuarındaydık. Özellikle Boru Ucu Şekillendirme (Walform), boru hazırlama makinası uygulamalarını ilgiyle izleyen ve standımıza yoğun ilgi gösteren tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

Gas TURKEY 7. ULUSLARARASI LPG, CNG, LNG Fuarına katıldık Gas TURKEY 7. ULUSLARARASI LPG, CNG, LNG Fuarına katıldık

Gas TURKEY 7. ULUSLARARASI LPG, CNG, LNG Fuarına katıldık

11-14 HAZİRAN 2015 tarihleri arasında Yeşilköy CNR EXPO Fuar Merkezinde yapılan Türkiye`nin ilk ve tek LPG, CNG, LNG Fuarı Gas Turkey fuarındaydık. .

Yerli amfibi tank çıkarma gemisi (LST) SUPERLOK hidrolik ürünlerimizle denize açılıyorYerli amfibi tank çıkarma gemisi (LST) SUPERLOK hidrolik ürünlerimizle denize açılıyor

Yerli amfibi tank çıkarma gemisi (LST) SUPERLOK hidrolik ürünlerimizle denize açılıyor

Yerli amfibi tank çıkarma gemisi BAYRAKTAR Anadolu Tersanesi’nde inşa edilmiş ve 22. 04.

/Distribitör

Sizin için

04. Alanında en iyilerle çalışıyoruz

— Dicsa

— Alfagomma

— O+p

— Transfer oil

— Baitu

kriyojenik urunler

— Sanjing

— Dl thermal

— Voss

— Superlok

EATON

— EATON VICKERS

Hidrolik ürünler

/Bize Yazın

Bize yazın ve 24 saat içinde size geri dönelim.

05. Daha Yakından Tanıyın

Merhaba!
Bize yazın ve size 24 saat içerisinde dönüş yapalım.

info@teknoserhidrolik.com.tr