© 2019, Teknoser , teknoserhidrolik.com.tr

Hizmetler


Firmamız, Hidrolik  konularında 20 yılı aşkın uzun bir zaman diliminde elde ettiğimiz tecrübelerimizi, deneyimli kadromuzla siz değerli müşterilerimize"Hidrolik Sistemlerde Optimum Çözümler" sunmak prensibi ile hizmet etmeyi ilke edinmiştir.,


Hizmetler

Satış

Teknoser Hidrolik olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda alanında uzman ve dinamik satış ekibimizle ürün tedariği sağlamaktayız.

Teknoser Hidrolik olarak  geniş stoğumuz ve çok çeşitli ürün gamımız ile bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Başlıca olarak Hidrolik, Enstrümantasyon, Kriyojenik ve Bağlantı Elemanları alanlarında her türlü ihtiyaca cevap vermekteyiz.

Satış ve satış sonrası destek ekiplerimiz ile müşteri memnuniyetini en üstte sunan hizmet vermekteyiz.

Hizmetler

İmalat

Firmamız hidrolik sistemler imalatlarında ve özel ekipman imalatlarında proje ihtyaçlarına göre, projelendirme ve hesaplamalar deneyimli mühendislerimiz tarafından titizlikle yapılarak imalat resimleri hazırlanır. 

Hazırlanan imalat resimlerine uygun olarak imalat süreci her aşamasında kontrol edilerek imal edilir ve testi yapıldıktan sonra  devreye alınarak müşterilerimize teslim edilir.  

  • Hidrolik sistem tasarımı ve projelendirme
  • Hidrolik güç ünitesi tasarımı ve imalatı
  • Hidrolik blok dizaynı ve imalatı 
  • Hidrolik silindir imalatı
  • Pompa tamiri ve bakımı
  • Hidrolik silindir tamiri ve bakımı
  • Spool İmalatı
  • Hortum Presleme ve İmalatı

Hizmetler

Proje

Teknoser Hidrolik tecrübesi ve güvencesiyle anahtar teslimi projelendirme hizmeti vermektedir.

Teknoser Hidrolik tecrübesi ve güvencesiyle anahtar teslimi projelendirme hizmeti vermektedir.

Uzman mühendislik ve montajlama kadrosu ile bu konuda sektörün en önde gelen firmalarından olmuştur.

Hidrolik borulama projeleri başta olmak üzere birçok sektörde konusunda optimum çözümler üreterek projeler yapmaktadır.

Türk sanayisinin demir-çelik, gemi inşa gibi birçok alanında gerçekleştirmiş olduğumuz projeler ile bu alanda öncü ve referans firmalardan biri olmaktan gururluyuz.

Hizmetler

Diğer Hizmetler

Teknoser Hidrolik olarak edindiğimiz bilgi ve tecrübeyle danışmanlık ve mühendislik hizmeti veriyoruz.

Uygulanmak istenen bir projede deneyimli mühendislerimiz ile ihtiyaçlar doğrultusunda mühendislik desteği veriyoruz. Uzman ve tecrübeli mühendis kadromuzla “Teknoser Akademi” adı altında bir çok üretim tesisi, şirket ve üniversitelerde seminerler vererek alanımızda eğitim hizmeti veriyoruz.

Ar-ge çalışmalarımızla günümüz dünyasında hızla gerçekleşen gelişmeleri en yakından takip edip alanında öncü bir firma olmayı hedefliyoruz. Özel tasarım sistem ihtiyaçlarında dizayn, mühendislik ve test çalışmalarını Ar-Ge merkezimizde yapıp müşterilerimize optimum çözümler üretiyoruz.